Daewoo renning í Klaksvík august 1999
     
Gentur undir skúlaaldur (uml. 900m):
1. Jórun Klakkstein Klaksvík 4 min. 29 sek.
2. Louisa Řsterř Klaksvík 4 min. 44 sek.
3. Elsa Krosstein Klaksvík 4 min. 57 sek.
4. Jónvřr Christiansen Klaksvík 4 min. 58 sek.
5. Monika Biskopstř Klaksvík 6 min. 25 sek.
6. Una Joensen Klaksvík 6 min. 41 sek.
7. Hanna Sigurđsson Klaksvík 6 min. 42 sek.
8. Guđriđ Eystberg Klaksvík 7 min. 01 sek.
     
Dreingir undir skúlaaldur:
1. Ásbjřrn Vang Klaksvík 5 min. 53 sek.
2. Jákup Fríđinson Ziskason Klaksvík 6 min. 17 sek.
3. John Wiljam Johannesen Klaksvík 8 min. 30 sek.
     
Gentur 1. – 3. flokk:
1. Sára Olsen Klaksvík 4 min. 01 sek.
2. Vilbjřrg Johannesen Klaksvík 4 min. 19 sek.
3. Borghild Reyđberg Kunoy 4 min. 25 sek.
4. Julia Poulsen Klaksvík 5 min. 08 sek.
5. Karla Isaksen Klaksvík 5 min. 10 sek.
6. Bjřrg Johannesen Klaksvík 5 min. 18 sek.
7. Johanna Thomasen Svínoy 5 min. 28 sek.
8. Jóna Řsterř Klaksvík 5 min. 31 sek.
9. Erla Vang Klaksvík 5 min. 51 sek.
10. Amanda Hansudóttir Askham Norđoyri  
     
Dreingir 1. – 3. flokk:
1. Absalon Absalonsen Viđareiđi 3 min. 37 sek.
2. Jan Elmar Sřrensen Klaksvík 3 min. 38 sek.
3. Magnus Johannesen Klaksvík 3 min. 57 sek.
4. Teitur Hansen Klaksvík 4 min. 08 sek.
5. Steinmund Klakstein Klaksvík 4 min. 14 sek.
6. Aksel Dalsgaard Klaksvík 4 min. 18 sek.
7. Ragnar Danielsen Klaksvík 4 min. 23 sek.
8. Anders Olsen Klaksvík 5 min. 02 sek.
9. Gunnar Christiansen Klaksvík 5 min. 04 sek.
10. Verner Poulsen Klaksvík 5 min. 34 sek.
11. Agnar Frederiksen Klaksvík 5 min. 51 sek.
     
Gentur 4. – 6. flokk:
1. Ásta Hansen  Klaksvík 3 min. 29 sek.
2. Jóhanna Reyđberg Kunoy 3 min. 59 sek.
3. Karla Dánjalsson Klaksvík 4 min. 01 sek.
4. Rannvá Isaksen Klaksvík 4 min. 08 sek.
5. Selma Olsen Klaksvík 4 min. 19 sek.
6. Joan Johannesen Klaksvík 4 min. 20 sek.
     
Dreingir 4. – 6 . flokk:
1. Petur Vágsgarđ Klaksvík 3 min. 51 sek.
     
Kvinnur:
1. Sólva Eystberg Stjřrnan 22 min. 32 sek.
2. Bára Skaale Stjřrnarn 23 min. 25 sek.
     
Menn:
1. Guttorm Sřrensen Treysti 17 min. 58 sek.
2. Rúni H. Olsen Bragdiđ 18 min. 18 sek.
3. Rói Absalonsen Treysti 21 min. 50 sek.