Flaggdagsrenningin í Havn 25. apríl 2000                                                                                                       
             
Menn 7,2 km
Pláss Fornavn Eftirnavn Árg. Felag/Staður min. sek.
1 Bogi Lenvig 81 Bragdið 23 51
2 Guttorm Sørensen 68 Treysti 23 56
3 A. Marni Joensen 68 Bragdið 24 15
4 Sølvi Reinert Hansen 70 Roysnið 25 1
             
5 Cecil Weihe 65 Bragdið 25 40
             
6 Tony  Ditlevsen 58 Tórshavn 25 52
7 Olaf Olssen 67 Roysnið 26 8
8 Jónálvur Johannesen 74 Kollafjørður 26 13
9 Dia  Jacobsen 77 Bragdið 26 43
9 Dia  Jacobsen 77 Bragdið 26 43
10 Hallur Stakksund 78 Tórshavn 26 55
11 Gunnar Dahl  Olsen 65 Bragdið 27 0
12 Thorlef Eyðun Petersen 76 Treysti 27 5
13 Heini Joensen 77 Kollafjørður 27 9
14 Gudmundur Joensen 83 Tórshavn 27 10
15 Evald  við Garð 72 Kollafjørður 27 12
16 Martin  Ansbjørn 74 Tórshavn 27 16
17 Niels Jákup Jakobsen 63 Bragdið 27 21
18 Hans Petur Weihe 67 Bragdið 27 25
19 Sigurð  Justinussen 67 Tórshavn 27 58
20 Jonhard Haraldsen 64 Tórshavn 28 37
21 Henrik Kølleskov 65 Tórshavn 28 43
22 Robert Vilhelmsen 51 Bragdið 28 45
23 Stefan í Skorini 80 Tórshavn 28 48
24 Jákup Vágsheyg 73 Tórshavn 29 16
25 Absalon  Hansen 59 Bragdið 29 33
26 Tony  Dam 67 Tórshavn 29 35
27 Knút  Dalsgaard 85 Tórshavn 29 36
28 Sverri Edvinsson 65 Tórshavn 29 40
29 Trygvi Hansen 66 Hoyvík 29 42
30 Ingi  Olsen 69 Vestmanna 29 51
31 Ólavur Herup Olsen 43 Bragdið 29 55
32 Harry Hansen 38 Roysnið 29 57
33 Bo Poulsen 75 Tórshavn 30 0
34 Jóhn Mikkelsen 74 Tórshavn 30 10
35 Oystein Patursson 75 Tórshavn 30 18
36 Regin Arge 69 Tórshavn 30 26
37 Óla Jákup Kristoffersen 59 Tórshavn 30 30
38 Evald  Rasmussen 56 Hoyvík 30 41
39 Høgni í Stóristovu 65 Tórshavn 30 55
40 Karl Odmar Rasmussen 71 Tórshavn 31 20
41 Palli Petersen 65 Bragdið 31 23
42 Eyðun Dalsgarð 70 Tórshavn 31 29
43 Fróði  Hansen 66 Tórshavn 31 38
44 Gunnar í Liða 60 Tórshavn 31 47
45 Jón  í Dali 64 Tórshavn 31 51
46 Jóannes N. Petersen 64 Tórshavn 31 53
47 Asbjørn Mikkelsen 56 Tórshavn 31 57
48 Leif Hansen 74 Kollafjørður 32 8
49 Martin Rói Vilhelmsen 86 Tórshavn 32 35
50 Hákun Djurhuus 61 Tórshavn 32 43
51 Regin Joensen 66 Tórshavn 32 47
52 Jógvan E. Winther Poulsen 71 Tórshavn 33 1
53 Martin Heinesen 53 Tórshavn 33 12
54 Páll Augustinussen 71 Tórshavn 33 30
55 Kári Simonsen 59 Tórshavn 33 54
56 Marner Magnussen 68 Tórshavn 33 56
57 Jákup Alberg Berg 63 Tórshavn 34 1
58 Geir Wardum 65 Klaksvík 34 5
59 Petur  Kirke 68 Tórshavn 34 25
60 Volmar Højgaard 57 Tórshavn 34 36
61 Dorian Petersen 68 Tórshavn 34 37
62 Carsten Andersen 62 Tórshavn 34 39
63 Jens Glerup 64 Tórshavn 34 49
64 Tommy Brimsvík 75 Tórshavn 35 2
65 Jaspur Langgaard 70 Nes 35 5
66 John Zachariassen 76 Vestmanna 35 16
67 Thomas Dam 66 Nes 35 20
68 Meinhard Eliassen 57 Tórshavn 35 39
69 Djóni  Olsen 75 Tórshavn 36 1
70 Martin Sømark 67 Tórshavn 36 46
71 Haldur Suni Johansen 63 Tórshavn 37 31
72 Páll Beder 53 Tórshavn 37 47
73 Suni Danielsen 65 Tórshavn 38 23
74 Janus Petersen 59 Tórshavn 38 51
75 Hans Birgir Hansen 49 Tórshavn 39 42
76 Jógvan  Olsen 56 Tórshavn 40 3
77 Friðrik Stefansson 62 Ísland 40 26
78 Snorri Fjallsbak 48 Tórshavn 41 26
79 Dánjal Christiansen 59 Tórshavn 44 0
80 Victor Carlsen 52 Tórshavn 44 23
81 Eli Eltør 56 Tórshavn 48 32
82 Álvur Oknadal 57 Tórshavn 48 57
83 Hans Jákup  Langgaard 66 Tórshavn 51 33
84 Hannis Wardum 67 Tórshavn 55 37
             
Kvinnur 7,2 km
Pláss Fornavn Eftirnavn Árg. Felag/ Staður Min. Sek.
1 Rigmor N. Joensen 69 Bragdið 28 6
2 Sunnuvá Bjarnastein 68 Bragdið 29 0
3 Tordis Debes 65 Bragdið 30 5
4 Jana Jacobsen 85 Miðvágur 31 37
5 Gurðun Poulsen 59 Tórshavn 32 39
6 Rannvá Hanusardóttir 49 Bragdið 33 29
7 Ann Thomsen 66 Tórshavn 33 51
8 Eyðna Dánjalson 54 Tórshavn 35 53
9 Brindis Weihe 68 Tórshavn 36 48
10 Sonja Olsen 78 Rituvík 37 9
11 Leila  Jacobsen 62 Tórshavn 39 26
12 Gudny Langgaard 78 Tórshavn 41 36
13 Elsa í Skorini 49 Tórshavn 41 52
14 Jana Heinesen 74 Srendur 42 38
15 Maria Abrahamsen 62 Tórshavn 42 53
16 Anna Maria Seloy 64 Tórshavn 44 18
17 Rannvá Rasmussen 50 Tórshavn 47 10
18 Oddbjørg Klein 68 Argir 47 18
19 Súsanna Laksafoss 61 Tórshavn 49 8
20 Heidi Magnussen 68 Tórshavn 49 50
21 Randi Petersen 65 Tórshavn 50 11
22 Sigvør Matras 63 Tórshavn 51 34
23 Emly Johannesen 55 Tórshavn 52 52
24 Oda Brimvík 58 Tórshavn 55 31
25 Maria Hjaltalin 65 Tórshavn 55 32
26 Hildur Thomsen 53 Tórshavn 55 40
27 Ásbjørg Arge 49 Tórshavn 55 43
             
Dreingir 1,8 km
Pláss Fornavn Eftirnavn Árg. Felag/ Staður min. sek.
1 R. Olsen 87 Tórshavn 6 19
2 Tróndur Kragesten 87 Tórshavn 6 22
3 Dánjal Davidsen 88 Tórshavn 6 41
4 Magnus Matras 88 Bragdið 6 41
5 Joha Restorff Jacobsen 87 Tórshavn 6 52
6 Jóan Karl Joensen 87 Kollafjørður 7 11
7 Rúni  Johansen 88 Tórshavn 7 15
8 Remi Langgaard 91 Nes 7 19
9 Ólavur Jacobsen 88 Treysti  7 24
10 Sofus Foldbo 89 Tórshavn 7 28
11 Jan Elmar Sørensen 89 Treysti  7 35
12 Janus Jakobsen 89 Tórshavn 7 38
13 Jón Gregersen 88 Sandavágur 7 48
14 Kristin R. Mouritsen 91 Tórshavn 7 50
15 Niklas Reginson 89 Tórshavn 7 51
16 Høgni Simonsen 89 Tórshavn 7 52
17 Brian Vang 91 Hoyvík 7 55
18 Dan Brimsvík 87 Tórshavn 8 2
19 Fróði  Egholm 87 Tórshavn 8 5
20 Árant Ziska 91 Tórshavn 8 7
21 Torkil E. Weye 90 Tórshavn 8 9
22 Alfred Eliassen 90 Leirvík 8 12
23 Niklas Pætur Weihe 91 Tórshavn 8 14
24 Gunnar Samuelsen 90 Tórshavn 8 16
25 Reidar Luid 91 Tórshavn 8 17
26 Tóri Debes 95 Tórshavn 8 26
27 Teitur Magnusson 91 Hoyvík 8 28
28 Tummas Justinussen 90 Argir 8 38
29 Kristian Gunnarson 92 Tórshavn 8 40
30 Magnus Beck 89 Søldafjørður 8 43
31 Olivar Debes Eiriksfoss 95 Tórshavn 8 43
32 Høgni Røsvik Olafsson 93 Hvítanes 8 43
33 Jóannes M. Johannesen 90 Tórshavn 8 43
34 Baldur Meitil 94 Tórshavn 8 44
35 Teitur Nielsen 91 Tórshavn 8 44
36 Pætur Rasmussen 89 Tórshavn 8 44
37 Rógvi Hildeberg Christiansen 93 Tórshavn 8 44
38 Øssur Debes Eiriksfoss 90 Tórshavn 8 45
39 Tummas Napoleon Arge 95 Tórshavn 8 45
40 Dánjal Øvre 89 Tórshavn 8 45
41 Steen Rói Lorentsen 88 Tórshavn 8 45
42 Pætur Breckman 88 Argir 8 45
43 Knút Glerup 93 Tórshavn 8 45
44 Tummas J. A. Thomsen 91 Tórshavn 8 45
45 Bergur Dam Jensen 87 Kollafjørður 8 48
46 Ari Svabo Vestergaard 92 Tórshavn 8 49
47 Rógvi   Eliassen 91 Hoyvík 8 53
48 Rúni  Seloy 94 Tórshavn 8 55
49 Høgni Miné Rasmussen 92 Hoyvík 8 58
50 Høgni Limberg Svabo 92 Miðvágur 9 3
51 Fríðbjartur Miðberg 93 Tórshavn 9 5
52 Torkil Búason Torgarð 90 Tórshavn 9 9
53 Teitur Gásadal 90 Tórshavn 9 15
54 Høgni Eysturoy 90 Tórshavn 9 24
55 Dánjal Magnussen 93 Tórshavn 9 43
56 Ragnar Petersen 91 Tórshavn 9 53
57 Allan L. Henriksen 90 Tórshavn 10 9
58 Heðin R. Joensen 92 Hoyvík 10 26
59 Bergur   Dalsgarð 90 Tórshavn 12 11
60 Philip Svabo 89 Tórshavn 12 16
61 Magnus Jákupson 84 Tórshavn 12 30
             
Gentur 1,8 km
Pláss Fornavn Eftirnavn Árg. Felag/ Staður min. sek.
1 Helga Djurhuus 89 Tórshavn 6 40
2 Maria í Skorini Jacobsen 87 Treysti 7 22
3 Kristina F. Joensen 88 Tórshavn 7 28
4 Jónvá Jónsdóttir Hansen 88 Sørvágur 7 42
5 Jenny Svabo 90 Miðvágur 8 4
6 Kára Jacobsen 92 Tórshavn 8 21
7 Súsanna Dal Jákupsdóttir 88 Bragdið 8 23
8 Lena Røsvik Guttesen 90 Tórshavn 8 24
9 Helen G. Jacobsen 93 Tórshavn 8 37
10 Halla Áargarð 90 Tórshavn 8 42
11 Turid Gaard Hansen 88 Kvívík 8 43
12 Rannvá Skorá 96 Kaldbak 8 43
13 Ruth Thomassen 89 Miðvágur 8 44
14 Amy Dam Petersen 90 Tórshavn 8 45
15 Súsanna   Øvre 91 Tórshavn 8 45
16 Mona Breckman 91 Tórshavn 8 45
17 Elinborg Ellingsgaard 96 Tórshavn 8 45
18 Heiðrún  Hammer 90 Tórshavn 9 30
19 Arnhild Johannesn 88 Tórshavn 9 40
20 Rannvá Trúgvadóttir 91 Tórshavn 9 47
21 Erla Eliassen 88 Tórshavn 9 50
22 Rannvá Langgaard 91 Tórshavn 10 12
23 Turid   Nattestad 89 Tórshavn 10 16
24 Simona Heinesen 91 Tórshavn 10 20
25 Tove Poulsen 90 Tórshavn 10 23
26 Louisa Restorff Jacobsen 89 Tórshavn 10 30
27 Kristianna Dal Jákupsdóttir 91 Tórshavn 10 32
28 Gunnvá G. Jacobsen 95 Tórshavn 10 42
29 Gunnhild Bjørk 90 Argir 10 43
30 Erla av Vollanum 90 Fuglafjørðut 10 46
31 Brim Hoydal 91 Hoyvík 10 53
32 Bjørg Seloy 92 Tórshavn 10 55
33 Durita Midjord 90 Argir 11 2
34 Beinta Langgaard 91 Tórshavn 11 4
35 Karina Debes 90 Argir 11 4
36 Sonja M. Gásadal 92 Tórshavn 11 20
37 Gunnhild Hansen 92 Hoyvík 11 59
38 Louisa   Svabo 92 Tórshavn 12 2
39 Vanja Miné Rasmussen 90 Hoyvík 12 9
40 Joan Dam Petersen 92 Tórshavn 12 19
41 Bjørk Grækarisdóttir Egholm 92 Tórshavn 12 27
42 Karis í Liða 91 Argir 12 47
43 Anna Maria Nielsen 91 Tórshavn 12 54
44 Kristin Lív Jónsdóttir 95 Tórshavn 13 16
45 Gurið Justinussen 92 Argir 14 7
46 Lisa í Liða 91 Argir 14 14
47 Brynhild Weihe 91 Argir 15 33
48 Inga Svabo Vestergaard 94 Tórshavn 15 40
49 Silja í Liða 93 Argir 15 45
50 Emma Johannesn 92 Tórshavn 15 50
51 Svana Trúgvadóttir 96 Tórshavn 15 56
             
Firmakapping menn 7,2 km
Nr. Lið Stig
1 Føroya Banki 1                                                       32 stig
      Cecil Weihe, Ingi Olsen, Dia Jacobsen,      
      Janus Petersen,Sigurd Justinussen      
2 Elektron  1 45 stig
      Olaf Olsen, Robert Vilhelmsen,      
      Hans Petur Weihe, Asbjørn Mikkelsen,      
      Fróði Hansen    
3 Mjørkadalur 60 stig
      Martin Ansbjørn, Henrik Kølleskov,    
      Tony Dam      
4 Politi 2 133 stig
      Karl Odmar Rasmussen, Eyðun Dalsgarð,      
      Páll Augustinussen      
5 Føroya Shell 1 133 stig
      Palli Petersen, Hákun Djurhuus,      
      Jón í Dali, Steintór Hjaltalin, Geir Wardum      
6 Føroya Shell 2 138 stig
      Regin Joensen, Trygvi Hansen,      
      Victor Carlsen, Dorian Petersen,      
      Sørin Christensen      
7 Elektron 2. 146 stig
      Volmar Højgaard, Jóannes N. Petersen      
      Haldur S. Johansen      
8 Oljumálastýrið 169 stig
      Martin Heinesen, Meinhard Eliassen,      
      Petur Joensen, Jógvan E. W. Poulsen      
9 Politi 1.                179 stig
      Jens Glerup, Carsten Andersen,      
      Jákup A. Berg      
10 Elektron 4.  205 stig
        Hannis Wardum. Páll Beder, Djóni      
        Olsen, Suni Danielsen, Martin Sømark      
             
Firmakapping kvinnur 7,2 km
Nr. Lið Stig
1 Føroya Banki 48 stig
     Brindis Weihe, Rannvá Rasmussen,      
     Sigvør Matras      
2 Elektron  1     48 stig
      Maria Abrahamsen, Emly Johannesen,      
      Gudny Langgaard, Maria Hjaltalin,      
      Randi Petersen      
3 Elektron 2     70 stig
      Ásbjørg Arge, Oda Brimvík,      
      Hildur Thomsen, Heidi Magnussen