Eystanstevna Ý RunavÝk 17. juni 2000
               
Menn 10 km
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1 33 49 Guttorm S°rensen 1968 Treysti
2 34 52 Bogi Lenvig   Bragdi­
3 34 57 A. Marni Joensen   Bragdi­
4 36 40 Cecil Weihe 1965 Bragdi­
5 36 51 Dia Jacobsen   Bragdi­
6 38 24 Hallur Stakksund   Bragdi­
7 38 42 Niels Jßkup Jakobsen   Bragdi­
8 39 52 Thorleif Ey­un Petersen   Treysti
9 42 17 Robert Vilhelmsen 1951 Bragdi­
10 42 18 Harry Hansen 1938 Roysni­
11 43 57 Martin Heinesen   Roysni­
12 46 56 R˙ni Hansen   Fuglafj°r­ur
             
Kvinnur 10 km
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1 40 22 Rigmor N. Joensen 1969 Bragdi­
2 41 48 Sunnuvß Bjarnastein 1968 Bragdi­
3 43 29 Thordis D. Eiriksfoss 1965 Bragdi­
             
Dreingir Ý sk˙laaldri upp til 12 ßr
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1 3 29 Magnus Matras   HoyvÝk
2 3 37 Rˇgvi Mortensen   Tˇrshavn
3 3 38 ┴lvur F. Christiansen   Nor­depil
4 3 46 Pˇl Johannus Justinussen   Glyvrar
5 3 55 Jan Elmar S°rensen   Treysti
6 3 58 Magnus P. S°rensen   RunavÝk
7 4 0 Ëlavur Jacobsen   Treysti
8 4 4 ěssur D. Eiriksfoss   Tˇrshavn
9 4 5 Rasmus Purkh˙s   KlaksvÝk
10 4 8 Marius Foldarskar­   RituvÝk
11 4 9 Jˇan SÝmun Edmundsson   Toftir
12 4 10 Andrass T. Jacobsen   Ei­i  
13 4 12 Frˇ­i Mortensen   Tˇrshavn  
14 4 12 Dßnjal Olsen   Saltangarß  
15 4 13 Petur Meinhard Magnussen   Saltnes  
16 4 16 Tˇri Debes   Tˇrshavn  
17 4 25 Reidar Luid   Tˇrshavn  
18 4 26 Teitur Nielsen   Tˇrshavn  
19 4 31 Viljolmur Ý H. Davidsen   RunavÝk  
20 4 39 Olivur D. Eiriksfoss   Tˇrshavn  
               
Gentur Ý sk˙laaldri upp til 12 ßr
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1 3 31 Helga Djurhuus   Tˇrshavn
2 3 48 Kristina Joensen   Mi­vßgur
3 3 54 R˙na H°jgaard   Tˇrshavn
4 4 48 SˇlfrÝ­a Lamhauge   RunavÝk
5 4 49 Elisabeth Purkh˙s   KlaksvÝk
6 4 50 Hansina Joensen   RunavÝk
7 5 25 Kirstin Hansen   RunavÝk
8 5 33 Esther Ryggshamar   LeirvÝk
9 5 34 Erla Vang   KlaksvÝk
10 6 19 Shirley Caballero   G°ta
11 7 7 Vilbj°rg Johannesen KlaksvÝk
             
Dreingir undir sk˙laaldur
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1     Tˇr­ur Djurhuus   Tˇrshavn
2 Frˇ­i Johannesen Nes
3     John Viljam Johannesen   KlaksvÝk
             
Gentur undir sk˙laaldur
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag
1     Gunnvß Justinussen   Glyvrar
2     Johanna Fugl°   LeirvÝk
3     Palma Ryggshamar   LeirvÝk