F°roya Bjˇr Renningin Ý KlaksvÝk 2000        
                 
Kvinnur 5 km        
Nr. TÝ­ Navn Felag Aldur        
1 19,30 Rigmor N. Joensen Bragdi­ 31        
2 20,02 Sunnuvß Bjarnastein Bragdi­ 31        
3 20,36 Tordis D. Eiriksfoss Bragdi­ 35        
4 24,58 Maria Ý Skorini Jacobsen Treysti 13        
5 25,10 Brindis R. Weihe Bragdi­ 32        
                 
Menn 5 km        
Nr. TÝ­ Navn Felag Aldur        
1 16,22 Bogi Lenvig Bragdi­ 18        
2 16,42 Guttorm S°rensen Treysti 31        
3 17,25 S°lvi R. Hansen Roysni­ 29        
4 17,45 Cecil Weihe Bragdi­ 35        
5 17,45 Dia Jacobsen Bragdi­ 23        
6 18,11 Hallur Stakksund Tˇrshavn 21        
7 18,29 Niels Jßkup Jacobsen Bragdi­ 37        
8 18,41 Sigurd Justinussen Argir 32        
9 19,10 Thorleif Ey­un Petersen Treysti 24        
10 19,42 Hanus H°jgaard HoyvÝk 39        
11 19,46 Bogi Joensen Treysti 27        
12 20,21 Kristian Martin Joensen Tˇrshavn 20        
13 20,21 Robert Vilhelmsen Bragdi­ 48        
14 21,41 Birgir Sondum Tˇrshavn 38        
                 
Gentur Ý sk˙laaldri til og vi­ 12 ßr - 2 umf°r 1350m        
Nr. TÝ­ Navn Felag Aldur        
1 5,37 Kristina Joensen Mi­vßgur 11        
2 6,10 Karina Hansen KlaksvÝk 10        
3 6,10 Sßra Olsen KlaksvÝk 9        
4 6,10 Maria Ziskason KlaksvÝk 10        
5 6,43 VÝgdis Syderb° KlaksvÝk 11        
6 6,54 S˙sanna Dal Jßkupsdˇttir Bragdi­ 12        
7 7,13 Adelheid Olsen KlaksvÝk 9        
8 7,31 Helena Jacobsen Tˇrshavn 7        
9 7,41 Jˇhanna Rey­berg Kunoy 12        
10 8,02 Judit Hansen KlaksvÝk 7        
11 8,20 Vilbj°rg Johannesen KlaksvÝk 8        
12 8,21 Erla Vang KlaksvÝk 8        
13 8,25 Jenny ěster° KlaksvÝk 11        
14 8,45 Joan Danielsen KlaksvÝk 8        
15 9,18 Borghild Rey­berg Kunoy 9        
16 9,20 Mary Mortensen KlaksvÝk ?        
17 10,22 Ellinor Hansen KlaksvÝk 8        
                 
Dreingir Ý sk˙laaldri til og vi­ 12 ßr - 2 umf°r 1350m        
Nr. TÝ­ Navn Felag Aldur        
1 5,34 Steffan Kals° KlaksvÝk 12        
2 5,38 Rˇgvi Mortensen Tˇrshavn 11        
3 5,42 Berint Kals° KlaksvÝk 9        
4 5,43 Jan Elmar S°rensen Treysti 8        
5 5,46 Bßr­ur Mikladal KlaksvÝk 11        
6 5,49 Frˇ­i Mortensen Tˇrshavn 10        
7 5,50 Bogi Jacobsen Treysti 8        
8 6,04 Hjalti He­inson KlaksvÝk 10        
9 6,07 Rasmus Purkh˙s KlaksvÝk 11        
10 6,16 Hallur Syderb° H˙sar 10        
11 6,16 Eli Carlsen Nor­oyri 11        
12 6,24 Poul Jˇhan Poulsen KlaksvÝk 8        
13 6,26 Teitur Hansen KlaksvÝk 8        
14 6,27 Dagbjartur Andreassen Tˇrshavn 11        
15 6,33 Sigmund Olsen Hvannasund 7        
16 6,46 Bßr­ur Hansen Nor­oyri 8        
17 6,50 Absalon Absalonsen Vi­arei­i 9        
18 6,51 Aksel Dalsgaard KlaksvÝk 7        
19 6,55 S°rmundur Kals° KlaksvÝk 8        
20 7,01 Walter Nysted KlaksvÝk 9        
21 7,02 Baraldur Mikladal KlaksvÝk 10        
22 7,03 Ivan Joensen KlaksvÝk 8        
23 7,05 Rˇi Clementsen KlaksvÝk 7        
24 7,06 Emil Biskopst°­ KlaksvÝk 9        
25 7,14 Karsten Olsen KlaksvÝk 8        
26 7,15 Magnus L. Johannesen KlaksvÝk 10        
27 7,17 Jˇhan Jacobsen Hvannasund 7        
28 7,33 Sofus Dalsenni KlaksvÝk 9        
29 7,59 Ey­un Syderb° KlaksvÝk 10        
30 8,00 Sveinur Black Tˇrshavn 7        
31 8,03 Olvhe­in Jacobsen Hvannasund 10        
32 8,06 Pˇl Ý Skorini Jacobsen Nor­oyri 9        
33 8,07 Bartal Mikladal KlaksvÝk 8        
                 
Firma-staffet - 3x1 umfar ß 675m        
Nr. TÝ­ Li­ Luttakarar
1 6,13 F°roya Banki (Tˇrshavn) (Sigurd Justinussen, Cecil Weihe og Dia Jacobsen)
2 6,30 Com-Data I (H°gni Thomsen, Guttorm S°rensen og Dßnial Olsen)
3 6,31 East Salmon (Ëli Joensen, Roy Baldwin og Allan Poulsen)
4 6,31 Statoil (Ëli Marner Christiansen, Sßmal Ey­finn Poulsen og Finn Johannesen)
5 6,50 Heils°lan (Finn Baldvinson, Tummas Martin Anthoniussen og Petur Jacob Langgaard)
6 6,56 Nor­oya Sparikassi (Ey­finn Rey­berg, Marner Mortensen og Bill Jacobsen)
7 7,29 KS United (Kl. Sj˙krah˙s) (Petur Martin Solmunde, Heri Ellingsgaard og Petur Andreassen)
8 7,29 KlaksvÝkar Havn (Rani Nols°e, Kristiana Danielsen og Pßll Sˇlstein)
9 7,45 Com-Data II (Olivur Thomsen, SÝmun Michael S°rensen og Jˇn E. Jacobsen)
10 8,13 F°roya Tele (Regin Simonsen, Bogi Ragnarsson og Pˇl Sundskar­)
11 8,46 Posth˙si­ III (Jßkup Martin Gulaksen, Jˇgvan Joensen og Petur Hans Poulsen)
12 8,50 Com-Data III (Hugo Thomsen, Hanna Jacobsen og Oddmar Dam)
13 11,35 Posth˙si­ II (Eliesar Ý Pßlsstovu Joensen, FrÝger­ Jacobsen og Steinbj°rn Jacobsen)
14 11,43 Posth˙si­ I (Simona Vßgsß, Anni S°rensen og Per Jacobsen)