Śrslit av Daewoo Marathon Cup 29/9 - 2001 į Toftum
             
Menn 10,5 km - Runt Agniš        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įrg. Felag/Stašur min. sek.
1 Hallur Holm 67 Bragdiš 36 19
2 Guttorm Sųrensen 68 Treysti 38 33
3 Cecil Weihe 65 Bragdiš 40 6
4 Sigurš Justinussen 67 Bragdiš 40 53
5 Sųlvi Reinert Hansen 70 Roysniš 41 1
6 Niels Jįkup Jakobsen 63 Bragdiš 42 13
7 Jonhard Larsen 66 Treysti 42 40
8 Óli Olsen 49 Bragdiš 43 31
9 Flemming Petersen 60 Roysniš 45 23
10 Sįmal Hansen 68 Roysniš 47 35
11 Harry Hansen 38 Roysniš 48 3
12 Regin Jóanesarson 45 Vestmanna 52 47
             
Dreingir 4. - 6. flokk  (1600 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Įlvur F. Christiansen 12 Noršdepli 5 59
2 Jan Elmar Sųrensen 9 Treysti 6 3
3 Robin Jųnsson 11 Nes 6 5
4 Remi Langgaard 9 Nes 6 15
5 Hjalti Hešinsson 11 Klaksvķk 6 23
6 Hugin Brend Bech 11 Tórshavn 6 31
7 Arnold Davidsen 10 Toftir 6 40
             
Gentur 4. - 6. flokk  (1600 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Jenny Svabo 11 Mišvįgur 6 27
2 Christa R. Weihe 10 Bragdiš 6 42
3 Karina Hansen 12 Treysti 6 55
4 Sįra Olsen 10 Klaksvķk 6 58
             
Dreingir 1. - 3. flokk (1600 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Sigmund Olsen 9 Hvannasund 6 27
2 Aksel Dalsgaard 9 Klaksvķk 6 57
3 Teitur Hansen 9 Treysti 7 30
4 Ragnar Lindholm 8 Saltnes 7 37
5 John Verner Poulsen 8 Klaksvķk 7 57
6 Johann Kartni Johannesen 7 Nes 8 45
             
Gentur 1. - 3. flokk (1600 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Louisa Ųsterų 8 Klaksvķk 7 49
2 Guriš G. Eystberg 6 Klaksvķk 8 3
3 Vilbjųrg Johannesen 9 Treysti 8 30
4 Nina Davidsen 9 Toftir 8 34
             
Dreingir undir skślaaldur (250 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 John Viljam Johannesen 6 Treysti 1 18
2 Betuel Hansen 4 Roysniš 1 30
3 Pįll R. Weihe 5 Bragdiš 1 32
4 Jósvein Hansen 5 Klaksvķk 1 54
5 Betuel Reinert Hansen 4 Roysniš 2 7
6 Beinir Johannesen 4 Treysti 2 32
             
Gentur undir skślaaldur (250 m.)        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Jórunn Hansen 6 Roysniš 1 27
2 Margun Lindholm 5 Saltnes 1 33
3 Karin Joensen 4 Saltnes 1 34
4 Marianna G. Eystberg 3 Klaksvķk 2 22