Śrslit av Daewoo Marathon Cup 2001 į Kambsdali
             
Menn 5,6 km          
Plįss Fornavn Eftirnavn Įrg. Felag/Stašur min. sek.
1 Hallur Holm 67 Bragdiš 18 03
2 Guttorm Sųrensen 68 Treysti 19 03
3 Cecil Weihe 65 Bragdiš 19 50
4 Sigurš Justinussen 67 Bragdiš 20 13
5 Sųlvi Reinert Hansen 70 Roysniš 20 32
6 Niels Jįkup Jakobsen 63 Bragdiš 20 58
7 Jonhard Larsen 66 Treysti 21 02
8 Óli Olsen 49 Bragdiš 21 38
9 Flemming Petersen 60 Roysniš 23 00
             
Kvinnur 5,6 km          
Plįss Fornavn Eftirnavn Įrg. Felag/Stašur min. sek.
1 Brindis R. Weihe 68 Bragdiš 29 14
             
Dreingir 4. - 6. flokk  849 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Įlvur F. Christiansen 12 Noršdepli 3 03
2 Robin Jųnsson 11 Nes 3 04
3 Jan Elmar Sųrensen 9 Treysti 3 10
4 Hjalti Hešinsson 11 Klaksvķk 3 27
5 Hugin Brend Bech 11 Tórshavn 3 28
6 David Simonsen 11 Fuglafjųršur 3 54
7 Olvhešin Jacobsen 11 Hvannasund 4 18
             
Gentur 4. - 6. flokk  849 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Jenny Svabo 11 Mišvįgur 3 18
2 Karina Hansen 12 Treysti 3 25
3 Shaila Dam Jacobsen 10 Tórshavn 3 40
4 Christa R. Weihe 10 Bragdiš 4 03
             
Dreingir 1. - 3. flokk 849 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Ivan Joensen 9   3 22
2 Sigmund Olsen 9 Hvannasund 3 23
3 Teitur Hansen 9 Treysti 3 36
4 Aksel Dalsgaard 9 Klaksvķk 3 38
5 Ragnar Danielsen 9 Klaksvķk 3 41
6 Sįmal Jįkup Joensen 8 Gųtu 3 42
7 Ari Ellingsgaard 8 Kambsdalur 3 48
8 John Verner Poulsen 9 Klaksvķk 3 56
9 Agnar Frederiksen 8 Klaksvķk 3 59
10 Ragnar Lindholm 8 Saltnes 4 01
11 Johann Kartni Johannesen 7 Nes 4 03
12 Benjamin Simonsen 7 Fuglafjųršur 4 09
13 Leivur Joensen 7 Kambsdalur 4 12
14 Jóhan Jacobsen 9 Hvannasund 4 03
             
Gentur 1. - 3. flokk 849 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Louisa Ųsterų 8 Klaksvķk 3 50
2 Kirsten Hansen 9 Roysniš 4 04
3 Guriš G. Eystberg 7 Klaksvķk 4 05
4 Vilbjųrg Johannesen 9 Treysti 4 17
5 Edit Dam Vang 8 Leirvķk 4 40
6 Sólrun Larsen 6 Klaksvķk 6 17
             
Dreingir undir skślaaldur 300 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 John Viljam Johannesen 6 Treysti 1 09
2 Jįkup Andrias Hešinsson 6 Klaksvķk 1 16
3 Betuel Hansen 4 Roysniš 1 18
4 Pįll R. Weihe 5 Bragdiš 1 19
5 Tórur Justesen 6 Klaksvķk 1 23
6 Marius Dam Vang 5 Leirvķk 1 37
7 Steingrķmur Hallson 4 Bragdiš 1 38
8 Andrias Poulsen 4 Fuglafjųršur 1 39
9 Ólavur Sjśršarberg Petersen 4 Leirvķk 1 45
10 Betuel Reinert Hansen 4 Roysniš 1 57
11 Martin Dam Jacobsen 3 Tórshavn 2 31
12 Beinir Johannesen 4 Treysti 3 29
             
Gentur undir skślaaldur 300 m.        
Plįss Fornavn Eftirnavn Įr Felag/Stašur min. sek.
1 Jórun Hansen 6 Roysniš 1 12
2 Karin Joensen 4 Saltnes 1 22
3 Margun Lindholm 5 Saltnes 1 23
4 Hanna Poulsen 5 Fuglafjųršur 1 37
5 Marianna G. Eystberg 3 Klaksvķk 2 00
6 Tóra Isaksen 3 Klaksvķk 2 43
7 Kamilla Sųrensen 1 Treysti 3 22