Śrslit av rennikapping į Eystanstevnu 18/6 - 2001 ķ Runavķk
           
Gentur undir skślaaldur - 650m      
Nr. Navn Felag/stašur Aldur Tķš  
1 Barbara D. Eiriksfoss Bragdiš 5 2,51 min.  
2 Jórunn Hansen Roysniš 6 2,56 min.  
3 Gunnriš Frķša Joensen Klaksvķk 6 2,59 min.  
4 Natasja Petersen Gųtu 6 3,01 min.  
           
Dreingir undir skślaaldur - 650m      
Nr. Navn Felag/stašur Aldur Tķš  
1 Betuel Hansen Roysniš 4 2,52 min.  
2 John Viljam Johannesen Klaksvķk 6 2,56 min.  
3 Pįll R. Weihe Bragdiš 5 3,00 min.  
4 Hįkun Edmundsson Toftir 5 3,12 min.  
5 Jógvan Olsen Saltangarį 6 3,23 min.  
6 Teitur Bjarnastein Jacobsen Bragdiš 4 3,33 min.  
7 Martin Johansen Runavķk 5 3,41 min.  
8 Beinir Johannesen Klaksvķk 4 3,43 min.  
9 Betuel Reinert Hansen Roysniš 4 3,48 min.  
10 Jósvein Joensen Klaksvķk 4 3,55 min.  
           
Gentur ķ skślaaldri til og viš 12 įr - 1300m      
Nr. Navn Felag/stašur Aldur Tķš  
1 Rśna Hųjgaard Tórshavn 12 4,40 min.  
2 Karina Hansen Treysti 11 5,06 min.  
3 Kristina Bęrendsen Saltangarį 11 5,31 min.  
4 Vįr Gregersen Sandavįg 8 5,32 min.  
5 Sofķa Purkhśs Klaksvķk 8 5,40 min.  
6 Christa Weihe Bragdiš 10 5,52 min.  
7 Vilbjųrg Johannesen Klaksvķk 9 6,33 min.  
8 Adelaide Olsen Klaksvķk 10 6,55 min.  
9 Gušriš Justinussen Bragdiš 8 7,01 min.  
           
Dreingir ķ skślaaldri til og viš 12 įr - 1300m      
Nr. Navn Felag/stašur Aldur Tķš  
1 Jón Gregersen Sandavįg 12 4,01 min.  
2 Magnus Matras Hoyvķk 12 4,10 min.  
3 Rógvi Larsen Lamba 11 4,22 min.  
4 Jan Elmar Sųrensen Treysti 9 4,22 min.  
5 Remi Langgaard Roysniš 9 4,31 min.  
6 Sįmal Eilerson Lamba 12 4,32 min.  
7 Ųssur D. Eiriksfoss Bragdiš 11 4,34 min.  
8 Jóan Sķmun Edmundsson Toftir 9 4,39 min.  
9 Magnus Sųrensen Runavķk 9 4,41 min.  
10 Eyšfinn Poulsen Lamba 12 4,46 min.  
11 Rasmus Purkhśs Klaksvķk 12 4,48 min.  
12 Tummas Justinussen Bragdiš 11 4,51 min.  
13 Marius Foldarskarš Rituvķk 10 5,00 min.  
14 Dįnjal Olsen Saltangarį 11 5,39 min.  
15 Hallur Hansson Argir 8 5,51 min.  
16 Bjartur Olsen Argir 9 6,16 min.  
17 Harry Matras Hoyvķk 9 6,16 min.  
           
Kvinnur 10 km        
Nr. Navn Felag/stašur Įrg. Tķš  
1 Sunnuvį Bjarnastein Bragdiš 1969 40,14 min.  
2 Karina Petersen Syšrugųta 1980 46,11 min.  
3 Brindis R. Weihe Bragdiš 1968 51,29 min.  
4 Maria ķ Skorini Jacobsen Treysti 1987 55,32 min.  
           
Menn 10 km        
Nr. Navn Felag/stašur Įrg. Tķš  
1 Guttorm Sųrensen Treysti 1968 33,43 min.  
2 Bogi Lenvig Bragdiš 1981 34,40 min.  
3 Sigurš Justinussen Bragdiš 1967 35,40 min.  
4 Cecil Weihe Bragdiš 1965 35,48 min.  
5 Sųlvi Reinert Hansen Roysniš 1970 37,03 min.  
6 Hallur Stakksund Bragdiš 1978 37,47 min.  
7 Bogi Joensen Treysti 1973 38,04 min.  
8 Niels Jįkup Jakobsen Bragdiš 1963 38,34 min.  
9 Įki Hansen Runavķk 1983 39,38 min.  
10 Óli Olsen Bragdiš 1949 40,08 min.  
11 Flemming Petersen Roysniš 1960 41,08 min.  
12 Olaf Olsen Roysniš 1967 41,35 min.  
13 Jógvan Johan Lorenzen Treysti 1980 43,26 min.  
14 Harry Hansen Roysniš 1938 44,24 min.  
15 Regin Jóanesarson Vestmanna 1945 48,30 min.