Fřroya Bjór Renningin á Norđoyastevnu 9. juni 2001    
             
Menn 5 km  
Pláss Tíđ Navn Felag/Stađur Ár    
1 16,32 Guttorm Sřrensen Treysti 32    
2 16,51 Magni Mouritssen Bragdiđ 26    
3 17,27 Cecil Weihe Bragdiđ 36    
4 17,38 Thomas Letholm M/S TRITON 30    
5 17,44 Sigurd Justinussen Bragdiđ 33    
6 18,05 Sřlvi R. Hansen Roysniđ 30    
7 18,26 Bogi Joensen Treysti 28    
8 18,57 Gunnar Dahl-Olsen Tórshavn 36    
9 19,10 Niels Jákup Jakobsen Bragdiđ 38    
10 20,17 Flemming Petersen Roysniđ 41    
11 21,16 Peter Nielsen M/S TRITON 21    
12 21,39 Jógvan Jóhan Lorenzen Treysti 20    
13 21,56 Finn Zimmer M/S TRITON 38    
14 22,31 Borgar Biskopstř Klaksvík 39    
15 22,58 Nicolai Egeskov M/S TRITON 28    
16 23,00 Regin Jóanesarson Vestmanna 55    
17 23,21 Bogi Andreassen Fram 28    
18 24,59 Knud Andersen M/S TRITON 26    
19 26,50 Jacob Bager M/S TRITON 31    
20 29,01 Henrik Pedersen M/S TRITON 29    
21 30,38 Skyler Stokholm M/S TRITON 21    
22 32,18 Jonhard Haraldsen Tórshavn 36    
             
Kvinnur 5 km    
Pláss Tíđ Navn Felag/Stađur Ár    
1 19,39 Sunnuvá Bjarnastein Bragdiđ 32    
2 22,04 Anna Herup Hřgnesen Tórshavn 18    
3 24,21 Sólfríđ Jacobsen Miđvágur 24    
4 25,18 Brindis R. Weihe Bragdiđ 32    
             
Gentur undir skúlaaldur    
Pláss Tíđ Navn Felag/Stađur Ár    
1 3,29 Guđriđ G. Eystberg Klaksvík 6    
2 3,36 Natasia Petersen Gřtu 6    
3 3,43 Lydia Marsten Klaksvík 6    
4 3,43 Bergfríđ Joensen Klaksvík 6    
5 3,47 Gunnfríđ Fríđa Joensen Klaksvík 6    
6 3,53 Gudrun West Olsen Klaksvík 6    
7 3,53 Rebekka Egholm Klaksvík 7    
8 4,01 Elna Dalsgaard Klaksvík 5    
9 4,07 Monika Biskopstřđ Klaksvík 6    
10 4,58 Elsa Maria Hammer Kollafjřrđur 4    
11 5,04 Marta Hansen Klaksvík 4    
12 5,18 Durita Jacobsen Miđvágur 6    
13 5,37 Turid Brestirsson Klaksvík 3    
14 6,01 Jansý Jacobsen Klaksvík 3    
15 6,49 Katrin A. Joensen Klaksvík 4    
16 6,51 Bjřrk Mikladal Klaksvík 4    
17 6,52 Marianna G. Eystberg Klaksvík 3    
             
Dreingir undir skúlaaldur    
Nr. Tíđ Navn Býur/Bygd Ár    
1 3,07 John Wiljam Johannesen Klaksvík 6    
2 3,23 David Langgaard Norđoyri 6    
3 3,29 Jóhan Dahl Sřrensen Klaksvík 7    
4 3,38 Beinir Poulsen Klaksvík 6    
5 3,40 Tórur Justesen Klaksvík 6    
6 3,44 Súni Clemensen Klaksvík 5    
7 3,46 Fríđi Sigurđsson Klaksvík 5    
8 3,48 Páll Weihe Bragdiđ 5    
9 3,55 Hans Berg Hansen Klaksvík 5    
10 4,21 Hřgni Isaksen Klaksvík 6    
11 4,22 Sigmund Mřrkřre Klaksvík 6    
12 4,24 Martin Olsen Klaksvík 4    
13 4,43 Eivindur Sřrensen Viđareiđi 5    
14 4,44 Robert Poulsen Klaksvík 4    
15 4,57 Beinir Johannesen Klaksvík 4    
16 5,11 Janus E. Hofgaard Tórshavn 4    
17 5,14 Osvald á Marknagili Klaksvík 4    
             
Gentur í skúlaaldri til og viđ 12 ár    
Nr. Tíđ Navn Býur/Bygd Ár    
1 5,40 Jenny Svabo Miđvágur 11    
2 6,02 Maria Ziskason Klaksvík 11    
3 6,09 Birna Arge Klaksvík 12    
4 6,16 Edit Hansen Klaksvík 11    
5 6,21 Hanna Mikkelsen Klaksvík 11    
6 6,25 Kristianna Dal Jákupsdóttir Bragdiđ 9    
7 6,32 Jórun Klakkstein Klaksvík 8    
8 6,39 Sólvá Sřrensen Viđareiđi 11    
9 6,49 Helena Gunnarsóttir Jacobsen Tórshavn 8    
10 6,56 Judit Hansen Klaksvík 8    
11 7,02 Vilbjřrg Johannesen Klaksvík 9    
12 7,14 Liljan Jacobsen Klaksvík 10    
13 7,23 Berta Klein Olsen Hvannasund 12    
14 7,24 Rósa Lassen Klaksvík 12    
15 7,32 Elsa F. Petersen Klaksvík 11    
16 7,35 Christa Weihe Bragdiđ 9    
17 7,37 Klára Christiansen Hvannasund 11    
18 7,39 Julia Poulsen Klaksvík 11    
19 7,46 Monika Larsen Klaksvík 11    
20 7,50 Jóhanna Magnusardóttir Hoyvík 9    
21 7,51 Maria B. Hansen Klaksvík 10    
22 8,13 Judit Eliasen Klaksvík 8    
23 8,29 Adelheid Olsen Klaksvík 10    
24 8,37 Una Joensen Klaksvík 7    
25 8,38 Karin Marsten Klaksvík 9    
26 8,47 Annika Eyđfinnsdóttir Klaksvík 10    
27 9,02 Tanja Sřrensen Hvannasund 7    
28 9,04 Diana Jógvansdóttir Hansen Tórshavn 11    
29 9,30 Sára Olsen Klaksvík 10    
30 10,11 Laura Bertholdsen Klaksvík 9    
31 10,11 Marianna Poulsen Klaksvík 10    
32 10,11 Karin Eliasen Klaksvík 11    
33 11,59 Amanda Askham Treysti 11    
             
Dreingir í skúlaaldri til og viđ 12 ár    
Nr. Tíđ Navn Býur/Bygd Ár    
1 5,11 Bárđur Mikladal Klaksvík 12    
2 5,18 Řssur Debes Eiriksfoss Bragdiđ 11    
3 5,20 Jan Elmar Sřrensen Treysti 9    
4 5,30 Álvur Fuglř Christiansen Norđdepli 12    
5 5,33 Fróđi Mortensen Hoyvík 11    
6 5,53 Sigmund Klein Olsen Hvannasund 8    
7 6,01 Ivan Joensen Klaksvík 9    
8 6,11 Walter Nysted Klaksvík 10    
9 6,12 Eli Simonsen Viđareiđi 10    
10 6,12 Pól í Skorini Jacobsen Norđoyri 10    
11 6,18 Poul Jóhan Poulsen Klaksvík 9    
12 6,19 Teitur Hansen Treysti 9    
13 6,20 Sřrmundur Kalsř Klaksvík 9    
14 6,21 Olivur Debes Eiriksfoss Bragdiđ 8    
15 6,25 Emil Biskopstřđ Klaksvík 10    
16 6,28 Aksel Dalsgaard Klaksvík 8    
17 6,36 Jákup F. Ziskason Klaksvík 8    
18 6,39 Gunnar Christiansen Klaksvík 8    
19 6,39 Alexander Larsen Black Tórshavn 7    
20 6,44 Pól Fćrř Klaksvík 8    
21 7,01 Rói Clementsen Klaksvík 8    
22 7,02 Jóhan Jacobsen Hvannasund 8    
23 7,14 Bjarni Petersen Klaksvík 8    
24 7,15 Leif Heimistovu Jóhannesen Klaksvík 9    
25 7,24 Baraldur Mikladal Klaksvík 11    
26 7,28 Sverri Křtlum Vestmanna 7    
27 7,31 Sveinur Larsen Black Tórshavn 8    
28 7,32 Olvheđin Jacobsen Hvannasund 11    
             
Firmastaffet    
Nr. Tíđ Liđ Luttakarir      
1 6,06 Fřroya Banki (Tórshavn) (Sigurd Justinussen, Cecil Weihe og Hallur Stakksund)
2 6,18 P/F Esmar Simonsen (Karl Birgir Isaksen, Guttorm Sřrensen og Bárđur Heinason)
3 7,04 East Salmon (Sigvard , Dánial Dánjalson og Roy Baldwin)
4 7,05 El-Sjokk (Sigurd Syderbř) (Frank Syderbř, Karstin Joensen og Johannis Mortensen)
5 7,08 JH Mřblar (Jógvan H. Jacobsen, Marcus Jacobsen og Maria í Sk. Jacobsen)
6 7,10 Fřroya Bjór (Kristian Suni Hřgnesen, Sonhard Johannesen og Bogi Joensen)
7 7,25 Bakarir (Hjá Símun) (Símun Akursmřrk, Brian Petersen og Símun Petur Midjord)
8 7,34 Skaale Corperation (Hans Hjalti Skaale, Árni Skaale og Bára Skaale)
9 7,45 Tanngarđur (Sólvá Eystberg, Margit G. Joensen og Geir Wardum)
10 8,07 3 gigahertz (Com-Data P/F) (Olivur Thomsen, Símun M. Sřrensen og Dánial Olsen)
11 9,08 Skúlin á Ziskatrř (Ásbjřrn Lómaklett, Tummas Joensen og Petur Hans Joensen)