Varmakeldurenningin Ý Fuglafir­i 5. Juli 2003
               
Gentur -7 (Żkm)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 2 09 Elin D. Hansen 1996 Roysni­ 40
2 2 24 Karin Joensen 1996 Saltnes  
               
Dreingir -7 (Żkm)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 2 01 Betuel Hansen 1997 Roysni­ 40
2 2 05 Ëlavur Joensen 1996 Bragdi­ 34
3 2 11 SteingrÝmur Hallsson 1997 Bragdi­ 30
4 2 12 Beinir Johannesen 1997 Treysti 26
5 4 55 FrÝ­i Magnussen 2000 Bragdi­ 23
               
Gentur -10 (Żkm)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 1 45 Vßr Gregersen 1993 Bragdi­ 40
2 2 07 Jˇrun Hansen 1995 Roysni­ 34
               
Dreingir -10 (Żkm)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 1 42 Jˇhan ß Plˇgv Hansen 1994 Bragdi­ 40
2 1 44 R˙ni Seloy 1994 Tˇrshavn  
3 1 46 Oyvind LŘtzen 1993 Bragdi­ 34
4 1 47 Albert Rˇin Jˇhannesen 1995 Ă­uvÝk  
5 1 58 Regin Joensen 1995 Bragdi­ 30
6 2 02 John Viljam Johannesen 1995 Treysti 26
7 2 10 Pßll R. Weihe 1995 Bragdi­ 23
               
Gentur -13 (1km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 3 29 Bj°rk Herup Olsen 1991 Bragdi­ 40
2 3 44 Jenny Svabo 1990 Bragdi­ 34
3 3 55 Christa R. Weihe 1991 Bragdi­ 30
4 3 59 Bj°rg Seloy 1992 Tˇrshavn  
5 4 07 Elspa D. Hansen 1992 Roysni­ 26
6 4 15 Vilbj°rg Johannesen 1992 Treysti 23
               
Dreingir -13 (1km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 3 13 Robin J°nsson 1990 Roysni­ 40
2 3 32 Jan Elmar S°rensen 1991 Treysti 34
3 3 37 Rˇgvi Egilstoft Nielsen 1992 Sandavßgur  
4 3 55 Aron H°jgaard 1990 Toftir  
5 3 58 Jimmy J°nsson 1991 Roysni­ 30
               
Gentur -17 (1km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 4 32 Elsa Berg 1986 Bragdi­ 40
               
Dreingir -17 (1km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 3 15 Jˇan Karl Joensen 1987 Bragdi­ 40
2 3 16 ┴lvur F. Christiansen 1989 Treysti 34
3 3 20 Jˇn Gregersen 1988 Bragdi­ 30
4 3 25 Martin Rˇi Vilhelmsen 1986 Bragdi­ 26
               
Kvinnur (5 km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 20 52 Tordis Debes Eiriksfoss 1965 Bragdi­ 40
2 23 32 Jˇnger­ H°gnesen 1948 Bragdi­ 34
3 24 47 Brindis R. Weihe 1968 Bragdi­ 30
               
Menn (5 km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 16 51 SÝmun Joensen 1983 Treysti 40
2 17 03 Jonhard Larsen 1966 Treysti 34
3 18 36 Jˇsvein Herup Olsen 1958 Bragdi­ 30
4 18 52 Trygvi Hansen 1966 Bragdi­ 26
5 18 55 Bogi Joensen 1973 Treysti 23
6 19 12 Rotem Avni 1978 Tˇrshavn  
7 19 16 S˙ni Jacobsen 1967 Bragdi­ 20
8 19 22 Henning C. Poulsen 1951 Bragdi­ 18
9 19 34 Djˇni Ziska 1965 Bragdi­ 16
10 20 00 Steindor Hjaltalin 1949 Bragdi­ 14
11 20 29 Jßkup-Alberg Berg 1963 Bragdi­ 12
12 21 11 Robert Vilhelmsen 1951 Bragdi­ 10
13 22 40 Niels Hansson 1964 KlaksvÝk  
14 24 47 Regin Jˇanesarson 1945 Vestmanna  
DNS     Michael Jensen 1974 Tˇrshavn  
DNS     Sßmal Matras Kristiansen 1977 Fuglafj°r­ur  
               
Menn veteranar (5 km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 19 22 Henning C. Poulsen 1951 Bragdi­ 40
2 20 00 Steindor Hjaltalin 1949 Bragdi­ 34
3 21 11 Robert Vilhelmsen 1951 Bragdi­ 30
4 24 47 Regin Jˇanesarson 1945 Vestmanna  
               
Kvinnur veteranar (5 km)
Nr. Min Sek Fornavn Eftirnavn F°­ißr Felag Stig
1 23 32 Jˇnger­ H°gnesen 1948 Bragdi­ 40